piątek, 2 listopada 2012

2009-08-01 Troszkę lepiej

01 sierpnia 2009
Troszkę lepiej

Ostatnimi czasy Krzyś nie czuł się najlepiej, był bardzo słabiutki i bez humoru. Strasznie się tym denerwowałam. Teraz Krzyś dostaje więcej witaminy B6 i pani neurolog zleciłą mu Ginkofar, który podajemy rano. I to faktycznie DZIAŁA! Krzyś jest dużo silniejszy, mniej się trzęsie. Naprawdę widać poprawę. Nawet humorek ma lepszy.

A Krzyś dostał od Cioci Edytki i Olusi muzyczny ocean z Little Tikes na imieninki i świetnie się tym bawi. To zabaweczka dla maluszków, edukacyjno-gimnastyczna. Długi czas potrafi siedzieć przed zabawką, przyciskać zwierzątka i kręcić rybką. A jak ładnie i prosto siedzi, nawet się nie przewraca! Po prostu super.

Kupiłam Krzysiowi książkę "Nowe przygody Mikołajka". To krótkie opowiadania o życiu chłopczyka, może gdzieś 7-8 letniego, codzienne życie widziane jego oczami. Krzysiowi bardzo się podoba. Co chwilkę się śmieje, bo jest wiele śmiesznych historii. Długo szukałam książki, którą mogłabym mu poczytać i chyba trafiłam w 10-kę. Jak już ją przeczytamy całą, to kupię drugi tom. Krzyś uwielbia jak się mu czyta. Sama nie mogę swojej książki poczytać przy nim, bo pokazuje paluszkiem i chce bym czytała na głos. Taki mały czytelnik - oczywiście tylko i wyłącznie po mamusi ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz